ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Гранти

Офіційні сайти

Корисні Веб-ресурси

Управління сім"ї, молоді та спорту

 Центр   моніторингу столичної освіти

Український центр оцінювання   якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Київський палац дітей   та юнацтва

Київський університет мені Бориса Грінченка

Київська міська   психолого-медико-педагогічна консультація

Календар

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Діяльність органів учнівського самоврядування

mrialogo2

Самоврядування – це реальний безперервний процес залучення учнів до суспільних справ. Маючи діючу модель учнівського самоврядування, наша школа  не тільки дає знання, а й виховує людину в дусі патріотизму, вчить добру, порядності, відповідальності, самореалізації та соціальної активності. Виховання учнів в позакласній роботі позитивно впливає на становлення особистості учнів, виводить їхні моральні уявлення за межі повсякденних відносин.
Освітнє середовище  — це життєвий простір дитини; тут вона не просто  готується до життя, а живе. Тому робота органів учнівського самоврядування в нашій школі  спланована так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проєктувальника життя, гармонізації та гуманізації стосунків між учнями і педагогами, школою і родиною, керуючись ідеями демократичного діалогу між поколіннями.
У 2020-2021 навчальному році продовжувала свою  роботу дитячо-юнацька організація “Мрія” “Dream Team”. Її вищим керівним органом є звітно-виборчі збори, які скликаються один раз на рік. Протягом року керує і спрямовує роботу “Мрії” Рада (голова – Гайванович Уляна, 9-А кл.), до якої входять уповноважені від класів (з 5 по 11 кл.). Усі посади виборні.
Структурними елементами Ради є рада старшокласників, робота якої організована в сектори: “Дозвілля” (Гончар Анна, Овсюк Марія, 9-А кл.), “Інтелект” (Головчанська Анастасія, 10-Б кл., Бакуменко Анастасія, 11-А кл.), “Господарський” (Баб’як Єва, 9-А кл., Йохна Дар’я, 10-Б кл.), “Правовий” (Ковмір Софія, Зайковська Анастасія, 11-А кл.), “Шефський” (Булика Кіра, 6-Б кл., Моргасюк Дар’я, 10-А кл.), «Спортивний» (Бойко Ілля, 11-А кл., Сторожик Данило, 9-Б кл ), “Прес-центр”(Секун Софія, Карась Михайло, 8-Б кл.), «Волонтерський» (Нечаєва Дар’я, 7-Б кл., Бондарчук Аріна, 8-Б кл.).
Голова Ради самоврядування координує діяльність дитячо-юнацької організації, організовує зустрічі, відповідає за проведення всіх заходів, запланованих Радою, а пізніше – звітує перед колегами та передає свої повноваження наступнику. Щотижня проходять збори Ради. Голову Ради та голів секторів згідно з статутом Ради самоврядування обирають щорічно шляхом закритого голосування.
Протягом року змістовну роботу виконує кожний сектор Ради старшокласників, і це формує її цілеспрямовану, конкретну, систематичну й організовану діяльність.
Інтереси школи на районних зборах лідерів представляє голова Ради Гайванович Уляна, 9-А клас.
Самоврядування розвивається практично в усіх сферах діяльності учнів, охоплює все більше коло завдань. Визначення управлінських завдань залежить в основному від ініціативи й самостійності. Найбільш загальними є такі завдання й напрямки, як сприяння навчальній та позаурочній творчій діяльності, участь у підготовці й проведенні конференцій, конкурсів, свят, організація самообслуговування та контроль за відвідуванням учнями школи, виконанням своїх обов’язків.
Протягом року поряд з навчальним процесом у школі приділяється увага розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, залучення їх до різноманітної діяльності за інтересами. За традицією в школі працює проєкт «Любіть Україну…», який систематизує всю виховну роботу за наступними напрямками: національно-патріотичний, аналітично-науковий, пошуково-дослідницький, правовий, естетичний.

«Ми українці: честь і слава незламним!» День знань

0

Незважаючи на непрості умови воєнного стану та ряд безпекових заходів шкільна родина розпочала новий навчальний рік із зустрічі з талановитими, чемними і трохи збентеженими першокласниками, для яких відчинилися двері Нової української школи.
У затишному родинному колі учнів перших класів привітала директорка школи – Тетяна Леонтіївна Посадська, а також побажала дітям нових відкриттів, цікавих уроків, веселих перерв, яскравих перемог, неповторних подій, креативних ідей, добрих вчинків, вдалого навчання та мирного неба над нашою Україною0.


“На ЗСУ, замість квітів!”

Хтось обирає власний горизонт,
Шкільна ж родина вдосконалює свій фронт.

Наші справи добром оповиті,
Взяли участь «На ЗСУ, замість квітів»!
Не марні наші старання,
А військовим нове обладнання.
Щиро дякуємо за допомогу,
За нами правда та перемога!
І настане щаслива година,
Буде мир! І ЗАВЖДИ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Заходи в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!»

На початку навчального року  відбулися заходи в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!». Закон визначає основи дорожнього руху з метою захисту життя. А хіба є щось цінніше за життя? Саме з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму серед школярів були проведені класні години та організована виставка малюнків. Учні початкової школи переглянули відеопрезентації та мультфільми, після яких могли прокоментувати дії водія або пішохода, і, звичайно, повторити Правила дорожнього руху.

Урок «Мій однокласник – чемпіон»

0

Дбати про своє здоров’я для учнів  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови уже стало доброю звичкою. Звичка породжує характер, а характер допомагає прямувати до своєї мети та досягати бажаного. А щоб стати справжнім чемпіоном потрібно любити спорт, працювати над дисципліною і вірити у свої сили.
Тож  у  рамках Тижня фізичної культури для учнів 9-11 класів відбувся  урок «Мій однокласник – чемпіон». Свій секрет успіху презентував Чиканов Ілля –  майстер спорту України, багаторазовий учасник чемпіонатів світу з академічного веслування, бронзовий призер чемпіонату Європи. Про випробовування та цікавий досвід розповів Ясеновський Іван – кандидат у майстри спорту України, учасник чемпіонату Європи, який у 2022 році в Бельгії, як стерновий, виборов почесне 4 місце. Свою скарбницю досягнень розкрила для присутніх Пащенко Вікторія – майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Європи (до 18 років). А що ще важливо – це те, що мотивовані майстри починали свій шлях у стінах рідної 125 школи.
Виховуємо чемпіонів, справжніх патріотів своє держави!
ЗДОРОВА ДИТИНА – ЩАСЛИВА  КРАЇНА!

Заходи «STOP булінг»

IMG-7cba331e15a81026ca91e8ec2a9c698f-VУпродовж навчального року були проведені  тематичні виховні заходи. Учні говорили  на тему «STOP булінг». Метою роботи було знайомство з поняттям «булінгу»,  його попередженням; виховувати в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки.
Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Учні одержали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися  про свої права, обов’язки. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.


Урочистий національно-патріотичний захід «Сорочинський ярмарок»

0

У рамках проєкту «Любіть Україну» в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбувся урочистий національно-патріотичний захід «Сорочинський ярмарок», який радо презентували учні 9-11 класів. Дотепні жарти, пошуки справжнього кохання, український колорит, мелодійні пісні, запальні танці, старовинні традиції – такі ідеї легко реалізувати за підтримки справжніх професіоналів: заступника директора з навчально-виховної роботи Васіної Тетяни Вікторівни, учителя української мови та літератури – Мархель Людмили Федорівни та вчителя музики – Собко Світлани Миколаївни.
У святково-радісній стихії яскраво розкрились ніжна українська душа, палке серце, кмітливість і талант. Персонажі – втілення яскравого українського національного характеру, чарували і захоплювали своєю правдивістю, красою, глибиною почуттів, моральною чистотою. І ми ще раз переконалися, що як гордо бути українцями!
З любов’ю до України! З вірою в ПЕРЕМОГУ!

Шкільне телебачення

telebШкільне телебачення – це можливість максимального розкриття творчого потенціалу дитини. Робота над створенням телевізійних програм, дозволяє проявити себе індивідуально або в групі, спробувати свої сили в найширшому спектрі людської діяльності, показати публічно результати своєї роботи. Уже сьогодні наші школярі беруть найактивнішу участь в роботі над проєктом. Шкільне телебачення очолив учень 8-Б класу Карась Михайло. Ми дуже сподіваємося, що шкільне телебачення суттєво розширить поле творчої діяльності учнів і об’єднає їх зусилля.

Тематичний тиждень «Нація нескорених, від козацтва до сьогодення»

0

Виховувати патріотів, плекати віру у свою країну, шанувати традиції, знати історію – це все про українців, вільних і незалежних.
Саме тому тематичний тиждень «Нація нескорених, від козацтва до сьогодення» в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови пройшов у дусі козацьких традицій.
Він розпочався з шкільного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура») серед учнів 5-11 класів і справжнього свята патріотів для початкової школи.
Свято гордості, сміливості, мужності, відваги та глибокої пошани в нашій школі відзначали урочисто та натхненно.
Усі учасники заходів отримали чимало позитивних емоцій, долучилися до національних традицій та історії рідної країни, а переможці були нагороджені почесними грамотами.
Ми ще раз переконалися, що досліджуючи цілу епоху подій, наша країна залишається неповторною моделлю суспільного розвитку з оригінальним соціально–політичним устроєм, своєрідним побутом, традиціями, етичними і правовими нормами та інститутами, культурою, фольклором.

Зустрічі з шкільними офіцерами поліції

0

Нагадати про права та обов’язки учнів особливо  важливо під час дії правового режиму воєнного стану. Адже безпека дітей перш за все!
Говорити про закон невимушено, змістовно та цікаво під силу лише справжнім професіоналам. На зустрічах шкільні офіцери поліції зауважували на нормах права в усіх сферах діяльності підлітків під час дії правового режиму воєнного стану, нагадували Правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та пасажирів транспортних засобів, про адміністративну відповідальність за правопорушення, особливу увагу приділяли питанню булінгу, а також безпечній поведінці при роботі з мережею Інтернет.
Працівники поліції завжди давали змістовні відповіді на запитання від учасників зустрічей.
Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

Круглий стіл на тему: «Права людини, права дитини: як їх захистити»

0

Виховання правомірної поведінки учнів та поважного ставлення до законів, сприяння свідомого вибору варіантів поведінки, вироблення критичного ставлення до порушень прав людини, особливо в умовах дії правового режиму воєнного стану – ось ключова мета правоосвітніх заходів.
Тож, зосереджуючи увагу на всебічному розвитку людини як особистості та найвищої цінності суспільства, формуванні компетентностей учнів, їх правової культури, під керівництвом вчителя правознавства Безмаль Марії Василівни, відбувся круглий стіл на тему: «Права людини, права дитини: як їх захистити».
Учні 9-10 класів жваво обговорювали статті «Декларації прав людини і громадянина», Конституції України, Законів України, досліджували міжнародні та національні стандарти і механізми захисту прав людини, ставили проблемні питання.
Окремо учасники заходу зупинилися на правах щодо торгівлі дітьми, булінгу, насилля, скоєного проти дітей. Вкотре було наголошено, що право на повагу, честь і гідність мають усі. І ми мусимо дотримуватися цього права не тільки на території школи, але й за її межами. Тільки тоді ми побудуємо справжню правову державу.

 

Челендж до Дня української писемності та мови

Традиційно у нашій школі відбулася низка заходів, приурочених святкуванню Дню української писемності та мови. За православним календарем – це день вшанування Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. У цей день шкільна родина цвіла від розмаїття вишиванок, у яких прийшли наші учні та вчителі. Крім того, за традицією, у цей день транслювався Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого долучилися і наші старшокласники. Учителі української мови та літератури провели заходи по класах та ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови, довели, що рідна мова – це духовна святиня, сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також  вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова. Учні мали змогу поринути в багатющий світ краси рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

 Олімпійський урок «Здорова дитина – сильна країна»

0

 У рамках шкільного проєкту «Здорова дитина– сильна країна» відбулися спортивні змагання на тренажерах з веслування «Concent-2» серед учнів 8-х класів. Такі заходи стали ще більш актуальними, адже виховання здорової та спортивної молоді – складова успіху та Перемоги нашої країни. У спортивному залі учасники змагань зустрілися з вчителями-наставниками – тренерами – Майстром спорту з академічного веслування Чикановою Олесею Вікторівною, Заслуженим майстром спорту з академічного веслування Чикановим Сергієм Олександровичем та вихованцями ДЮСШ «Київ» – призерами та учасниками чемпіонату Європи з академічного веслування 2023. Крім того, учні мали змогу поспілкуватися з Наталією Вікторівною Довгодько – українською веслувальницею (академічне веслування), олімпійською чемпіонкою (Олімпіада-2012, Лондон), чемпіонкою Європи в парній четвірці (2023), майстром спорту.
Вихованці родини Чиканових є призерами міжнародних змагань, чемпіонами України та Європи, у тому числі і нашими колишніми учнями, тому захід розпочався із відеопривітання випускників школи, які продовжують своє навчання в Університетах Європи та США. Гімн України, хвилина мовчання за загиблими в цій страшній війні – створили патріотичну атмосферу на змаганнях. Учні 8 класів змагались на тренажерах «Concept-2», а на табло могли спостерігати за швидкістю свого човна та часом проходження маршруту. Здавалося, що перегони справжні: старт оголошувався як на чемпіонаті Європи. Усі з захопленням спостерігали за учасниками змагань та емоційно вболівали. Переможці були нагороджені дипломами. Сьогодні всі вкотре зрозуміли, що спорт – це сила, яка об’єднує, зміцнює, загартовує, мотивує на перемогу, дарує позитивні емоції, залишає приємні спогади. Тож проєкт продовжується, далі буде…

До Дня пам’яті жертв Голодомору
«Ті, хто не загинули в 1933,  непереможні сьогодні»0

 

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!
24 листопада в спеціалізованій школі I-III ступенів №125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови для учнів 10-11 класів відбувся урок-реквієм «Ті, хто не загинули в 1933,
непереможні сьогодні», присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору.

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи в школі №125 відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились у пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004р.) та Революція гідності (2013р.). У цей день учні школи підготували тематичну виставку малюнків та презентацій.

 

Проєкт «Турбота»

0

Добро починається тільки з бажання!
Лиш будь милосердним,
Про інших подбай.
Вклади в подарунок свої побажання,
Дій вже сьогодні і не чекай.
Усе швидкоплинне, літають ракети,
І маємо встигнути більше зробити.
Не варті нічого гроші й бенкети,
Любов і добро людям мають служити.
Хочеш змінити цей світ?
Не чекай звістки з неба.
Зміни на краще починаються з тебе!
Вікторія Лазоренко

«Торбинка від Святого Миколая» – саме так називається благодійна акція в рамках багаторічного проєкту «Турбота». Подарунки для дітей, які знаходяться на лікуванні у хірургічних, педіатричних, неврологічних, ендокринологічних, онкогематологічних відділеннях Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» принесуть чимало яскравих емоцій і вражень.
Саме такі спільні справи надихають і об’єднують, дають усім відчуття єдиної родини.
Висловлюємо щиру подяку всім тим, хто долучився до доброчинної акції. Маємо надію, що з добрими справами наше життя, як і світ навколо, стануть ще кращими.

 

День Соборності

0

Моя країно, преславута та велична!
Ти будеш жити й розквітати вічно!
Хтось має сумніви чи будеш ти ще ціла?!
Ми – українці! І разом ми сила!
Візьми за руку – ми єдині,
І вірні нашій Україні.
За нами правда та свобода,
І буде скоро перемога.
У боротьбі нема байдужих,
Наш рід лише із чесних й дужих.
Зламаємо ворожі вила,
Соборність – ось рушійна сила!

День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії. До цього заходу були проведені тематичні заходи, а саме: виховні години скорботи і пам’яті,  бесіди, презентація “Крути: і сум, і біль, і вічна слава!”. 29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можливо.

  Акція «Безпека дітей в Інтернеті»

У наш час особливо важливого значення на­буває інформація. Усе частіше потрібне володін­ня швидкими й точними даними про предмет ді­яльності. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використан­ня глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і  зловісною павутиною, яка губить людей. Протягом лютого у школі проходитиме  акція «Безпека дітей в Інтернеті». Відповідно до затвердженого плану заходів школи.
Підсумком тижня Безпечного Інтернету в школі став конкурс малюнків для молодших класів. Учасники конкурсу, які отримали завдання показати власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, підійшли  до його виконання творчо і креативно.

 

 

famiglia_ua

Міжнародна співпраця

Цифрова грамотність


Я МАЮ ПРАВО!

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Національна дитяча

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Наші партнери

 Освітня карта Києва

Центр развития личности Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа
Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії
Освітній портал «Педагогічна преса»
Портал освітян України «ПЕДРАДА»
V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Дев'ята  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Відповідальний
за роботу в школі
старший інспектор
сектору ювенальної превенції
Дніпровського управління поліції
капітан поліції

КОЧУБЕЙ
Андрій Олександрович

Телефон для зв'язку:
+380(66) 808-94-42