Діяльність органів учнівського самоврядування |

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Гранти

Офіційні сайти

Корисні Веб-ресурси

Управління сім"ї, молоді та спорту

 Центр   моніторингу столичної освіти

Український центр оцінювання   якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Київський палац дітей   та юнацтва

Київський університет мені Бориса Грінченка

Київська міська   психолого-медико-педагогічна консультація

Календар

Август 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Діяльність органів учнівського самоврядування

logo2У 2016-2017 навчальному році продовжувала свою роботу дитячо-юнацька організація “Мрія”. Її вищим керівним органом є звітно-виборчі збори, які скликаються один раз на рік. Протягом року керує і спрямовує роботу “Мрії” Рада (голова –Супруненко Анастасія, 10-Б кл.), до якої входять уповноважені від класів (з 5 по 11 кл.). Усі посади виборні. Структурними елементами Ради є рада старшокласників, робота якої організована в сектори: “Дозвілля” (голова –Коломієць Дар’я 10-А кл.), “Інтелект” (голова – Бойко Анастасія , 11-Б), “Господарський” (голова – Топоровський Максим, 10-А), “Правовий” (голова – Азарова Ліза, 11-А), “Шефський” (голова –Литвиненко Вікторія, 10-А), «Спортивний» (голова –Радомський Нікіта, 9-А), “Прес-центр”(голова – Гулевата Ірина 9-Б), «Волонтерський»(голова – Копиленко Юля, 10-А). Голова Ради самоврядування координує діяльність дитячо-юнацької організації, організовує зустрічі, відповідає за проведення всіх заходів, запланованих Радою, а пізніше – звітує перед колегами та передає свої повноваження наступнику. Щотижня проходять збори Ради. Голову Ради та голів секторів згідно з статутом Ради самоврядування обирають щорічно шляхом закритого голосування. Після виборів,  посаду президента школи виборола   учениця 10-Б класу Супруненко Анастасія, а  заступником було обрано –Гулевату Ірину, ученицю 9-Б класу. Протягом року змістовну роботу виконує кожний сектор Ради старшокласників, і це формує її цілеспрямовану, конкретну, систематичну й організовану діяльність. Інтереси школи на районних зборах лідерів представляє голова Ради Супруненко Анастасія та її  заступник –Гулевата Ірина, (9-Б класу). Самоврядування розвивається практично в усіх сферах діяльності учнів, охоплює все більше коло завдань. Визначення управлінських завдань залежить в основному від ініціативи й самостійності. Найбільш загальними є такі завдання й напрямки, як сприяння навчальній та позаурочній творчій діяльності, участь у підготовці й проведенні конференцій, конкурсів, свят, організація самообслуговування та контроль за відвідуванням учнями школи, виконанням своїх обов’язків.

Протягом 2016-2017 навчального року учнівським самоврядуванням було здійснено роботу за такими напрямками: – проект учнівського самоврядування «Молодь і футбол»; – екологічна акція «Чисте довкілля»; – командна гра «Ерудит» між учнями 5-6-х класів; – інноваційна година «Нанотехнологія – це майбутнє!»; – проект учнівського самоврядування для учнів 1-4-х класів «Безпечний шлях до школи»; – проект «Права та обов’язки учнів»; – проект «Особистість лідера»; – проект «Моя країна – Україна»; – проект «Стежкою добра»; – природоохоронні акції «Нова клумба власними руками»; – інтелектуальні брейн-ринги; – допомога бійцям зони АТО (заходи спрямовані на підтримку військових-зустрічі, виготовлення оберегів, листи, відвідування військового госпіталю; – виховні бесіди та ігри під час тематичних тижнів у школі; -активна участь у районних заходах та конкурсах.  Заходи в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!»

0На початку навчального року  відбулися заходи в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!». Закон визначає основи дорожнього руху з метою захисту життя. А хіба є щось цінніше за життя??? Саме з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму серед школярів загін «Юних інспекторів руху» ретельно готувався до усіх конкурсів, патрулював на перехресті, нагадував про Правила дорожнього руху на перервах, допомагав у проведені виставок. Рада старшокласників дитячо-юнацької організації «Мрія» радо спостерігали  за перебігом подій у школі і провели брейн-ринг з питань безпеки на дорогах та безпечного шляху до школи серед учнів 5-8 класів. %d0%b4%d1%96%d1%82%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b7%d1%96-003Були організовані виставки «Ти – пасажир» та «Безпечна дорога до школи» за тематикою дорожнього руху. Серед 5-9 класів пройшла вікторина «Чи знаєш ти права та обов’язки пішоходів?», а також конкурс  плакатів-порад «Будь обережним на дорозі!» Членами агітбригади шкільного загону ЮІР для учнів 1-2-х класів була проведена бесіда-гра  «Дорожня абетка» та «Світлофор –наш друг!». Учні початкової школи переглянули відеопрезентації та мультфільми, після яких могли прокоментувати дії водія або пішохода, і, звичайно, повторити Правила дорожнього руху. dscn8901Старшокласники відмітили, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. %d0%b4%d1%96%d1%82%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b7%d1%96-033Тиждень поглибив знання школярів  у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху. Такі заходи дуже важливі для вдосконалення культури пішохода. Адже наша обережність та знання Правил дорожнього руху допоможуть зберегти не тільки своє здоров`я, а , можливо, і чиєсь життя! ЮІРівці переконані, що наші учні виростуть дисциплінованими учасниками дорожнього руху та будуть знати і поважати Правила дорожнього руху, адже, як відомо, дорога помилок не пробачає.

Зустріч з Роландом Тарасовичем Франком

0У рамках року вшанування пам’яті  Франка відбулася зустріч учнів 9–11-х класів з онуком Івана Франка – Роландом Тарасовичем Франком, організована за сприяння Ігоря Федоровича Куруса, директора Міжнародного фонду Івана Франка. dscn2029Цікаво було дізнатися про творчу та дослідницьку діяльність нащадка славетного Каменяра. Роланд Тарасович – член правління і заступник голови правління Всеукраїнського фонду відтворення видатних пам’яток історико-архітектурної спадщини імені Олеся Гончара. Він очолив центр «Франко – Європа», створений з ініціативи Міжнародного науково-технічного університету, Всеукраїнського фонду відтворення визначних пам’яток історико-архітектурної спадщини й основними своїми завданнями вважає організацію і сприяння підготовці повного видання творів І. Франка до його 150-річчя, опрацювання листування письменника з відомими діячами культури, систематизацію іншомовних його творів (написаних німецькою, польською та іншими мовами), залучення до спільної праці франкознавців з Києва, Львова, Дрогобича, відновлення пам’ятних місць, пов’язаних з іменем Івана Франка, творчість якого є складовою європейських культурних цінностей. Цей надзвичайно скромний чоловік не хизувався своєї приналежністю до роду великого мислителя, натомість просто відверто розмірковував про долю України, радив зберігати свою культуру та традиції, пам’ятати про величний потенціал рідної Батьківщини і людей в цілому. dscn2027Про актуальність творчості діда Роланд Тарасович говорив: «Для мене Іван Франко – це насамперед велетень духу, а вже потім – рідний дід. Тільки зараз, у немолодому вже віці, я почав інакше сприймати творчість Івана Франка й розуміти, наскільки він актуальний для всіх нас. А ще я останній з роду Франків за чоловічою, «франконосною», лінією. Це зобов’язує мене працювати, аби видати неопубліковані твори Франка, гідно відзначити його 150-річний ювілей, якщо доживемо до нього. І головне – жити заради добра Україні, як жив і творив задля її добра мій великий дід». Доторкнутися до сторінок історії, дізнатися про правдивий образ «велетня духу», поспілкуватися з людиною духовною, яка присвятила усе своє життя вшануванню творчості Івана Франка було надзвичайним надбанням для старшокласників.

«Бережи здоров’я змолоду»

0Кожного дня ми прокидаємося, ідемо до школи, виконуємо свої обов’язки. Ми маємо сили, енергію і завзяття працювати, вчитися. Вдихаємо повітря на повні груди, бадьорою ходою крокуємо куди-небудь, а наш квітучий вигляд радує батьків і друзів. dscn2237І все це завдяки міцному здоров’ю, за яке ми повинні бути вдячними природі та батькам. Проте якщо не дбати про нього, то щастя бути енергійним і добре виглядати dscn2250триватиме недовго. “Бережи здоров’я змолоду”, — головна ідея майстер-класів, які відбулися в рамках місячника здорового способу життя в спеціалізованій школі № 125. Саме с таким закликом звернулись до учнів початкової школи  учні 9-10 класів. dscn2228Учасники  заходів мали можливість почути корисні поради про здорову їжу, корисні продукти харчування, рецепти здоров’я та довготривалого життя. По закінченні зустрічі кожен учень 1-4-х класів зробив для себе висновок: «Я обираю здоровий спосіб життя! Хочу відчувати бадьорість, енергійно рухатися, робити все, що треба для підтримки організму. Сподіваюсь, що буду прикладом для друзів і знайомих, які слідкують за собою, позбавляються шкідливих звичок.» Всі ми знаємо, що щасливою є тільки та людина, яка має міцне здоров’я, а від здоров’я молоді, нашого здоров’я, залежить і здоров’я майбутніх поколінь.

Участь команди «Лідери» в Інтелектуальному квесті

9176z214 грудня , символічно до Дня Наума, команда від Ради старшокласників взяла участь в Інтелектуальному квесті «Ми –розумники та розумниці 2016».Учні 9-10 класів заздалегідь готувалися до гри по станціям, ретельно вивчали маршрутний лист і відповідали на питання для кмітливих. Квест розпочався з візитівки, де команда «Лідери» презентувала свої назву, девіз і навіть пісню. Впевнені, ерудовані, завзяті та кмітливі учасники легко мандрували станціями, отримуючи свої достойні бали, що дало змогу ще раз  довести, що вони кращі з кращих. Тож, отримавши почесне ІІ місце цілковито заслужено вважали себе переможцями. Вітаємо команду «Лідери» з перемогою! Бажаємо нових перемог, натхнення та завзятя!

Ми розумні та вродливі,
І, звичайно, всі кмітливі.
Ерудовані, завзяті,
А ще натхненні та крилаті.
Досягнемо всіх вершин!
Команда від школи №1!!!

Інтелект, душа, завзяття,
Праця, розуму заняття…
Усі науки геніальні,
І для команди ідеальні.

«Лідер» -з латинської значить – ведучий,
Тож бути попереду шлях неминучий.
Спробуй! Виконуй! І досягай!
Мрій! Дивуй! Перемагай!

Водохреща

Свято Водохреща, або як його ще називають, Богоявлення – останнє з новорічно-різдвяного циклу. Презентація1Саме у цей зимовий день віряни та навіть ті, хто не часто ходять до церкви, випробовують свій організм крижаною водою. Від малого до великого – на свято Водохреща в ополонку наважуються зануритися всі. Адже кажуть, що вода, освячена на Богоявлення, має лікувальні властивості. Водохреща святкують 19 січня. Досліджуючи ці традиції ,лідери учнівського самоврядування дитячо-юнацької організації «Мрія» завітали до учнів 3-х класів аби поділитися своїми знаннями про це свято. Про прикмети і вірування, історію обряду, а також  про сучасні купання гуртом або родинами, підготовлені учні розповідали у формі гри, додаючи яскраві картинки та відео презентацію. Лідери були приємно вражені, що більшість відповідей на запитання третячки знали ,із легкістю відгадували загадки і складали власні. Святкова зустріч для усіх учнів була надзвичайно пізнавальною та цікавою.

Квест до Дня Святого Валентина

0До Дня Святого Валентина Рада старшокласників дитячо-юнацької організації «Мрія» організувала гру по станціям, в якій брали участь не тільки учні, а й учителі школи. На музичній станції учасники мали змогу проспівати улюблені пісні, вгадати популярні мелодії, а також потанцювати. Знання іноземної мови можна було продемонструвати на станції «Заморська перлина». DSCN3992Свої акторські здібності учні школи радо представляли на станціях «Скринька бажань» і «Мистецька фортеця». А на станціях «Мозковий штурм» та «Легенди дня» особливо зверталася увага на обізнаність учнів в різних галузях літератури і мистецтва. Особливо веселим видався день для лідерів, які відповідали за пошту в цей день. Щирі листи, декоровані скриньки, музичні метелики, солодкі компліменти – усе це вони мали змогу спостерігати на своїй станції. Проте, головне, що усі в цей день висловлювали свої щирі почуття, надсилали листівки-валентинки, дарували солодощі, освідчувалися в коханні. Свято пройшло в атмосфері радості і любові, як, власне, і мало бути!

Свято Масляної

0Наступною ретельною підготовкою зайнялися учні-лідери 8-Б класу, адже взялися за підготовку свята Масляної . Свято почалося з урочистого привітання директора школи Посадської Тетяни Леонтіївни, слово також взяла помічник-консультант депутата Олена Шпетна. Після цього естафету прийняла ініціативна група учнів 8-Б класу, які розіграли невелику жартівливу сценку з нагоди Масляної. Під час дійства діти водили хороводи навколо опудала – символа Зими, співали та танцювали, брали участь у різноманітних конкурсах, отримували солодкі призи. Під кінець свята опудало, за звичаєм, було спалене, і після цього всі розійшлися до своїх столів смакувати млинцями. До речі, вибір млинців був напрочуд багатий: батьки дітей з різних класів готували традиційну страву кожен по-своєму, тому відвідувачі свята могли скуштувати більше десяти різних видів млинців. Після такого бадьорого святкування Масляної всі присутні на заході впевнені, що справжня весна вже поряд!

Стежками Вільяма Шекспіра

DSCN4859Весь світ – театр», «Бути чи не бути? Ось у чому питання»… Це всесвітньо відомі вислови  другої половини XVI ст. і поч. XVII ст. – це «Золота доба англійської літератури». Це був час Англійського Ренесансу, який іноді називають епохою Шекспіра. Це час придворних дам і кавалерів, реверансів і менуетів. DSCN4823Натхненні творами англійського драматурга, поета і актора учні  10-А класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови підготували театралізовану літературно–музичну виставу «Стежками Вільяма  Шекспіра». Сповненні любові і краси сонети, зворушлива сповідь всесвітньо відомого митця, старовинний танець, зустріч закоханих Ромео і Джульєтти, відеопрезентації у стилі епохи DSCN4853Відродження – усе це дає уявлення про моральне обличчя видатного драматурга, за яким відчувається вразлива душа, гаряче серце, висока громадська принциповість. Особливо незабутнім був суперечливий дует Петруччо і Катаріни з п’єси «Приборкання норовливої». Кожен із глядачів мав можливість віднайти у творах Шекспіра, моральне оновлення й щастя, насолодитися грою таких щирих, хоча і недосвідчених акторів, відчути себе активним учасником епохи Шекспіра. Усі присутні ще раз переконалися, що краса, правда й доброта – це суть шекспірівського мистецтва і людини у світі.

Дерева і діти виростуть, а пам’ять залишиться

0Розпочати добру традицію – висаджувати дерева на території рідної школи, спромоглися учні 10-А класу . А очолювали цю добру справу – директор школи Посадська Тетяна Леонтіївна, класний керівник – Іванченко Наталя Миколаївна та представниця  батьківської громади – Нікіфорук Олена Олегівна. Того дня роботи вистачало усім: і батькам, і малечі, і вчительці. Старалися разом з усіма навіть учні першого класу, пам’ятаючи, що людська діяльність змінює не лише нашу країну, але й увесь світ. Вже через рік учні 10-А класу стануть випускниками, а деревця будуть зростати разом з дітками, здорові і красиві, на радість усім.

Участь лідерів у конкурсі «Мій домашній улюбленець»

0Як приємно любити усе живе, радіти затишку та буденним справам, а вже надто, якщо це, частіше за все, відбувається в колі домашніх улюбленців, які, без сумніву, є яскравою частиною нашого життя. Висловити свої найщиріші почуття до котиків вирішили учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови. У мистецькому конкурсі-фестивалі перемогу здобули одразу 5 учасників у різних номінаціях. За «Філософські роздуми про кота Ельфа» учениця 8-А класу – Лукянчук Софія отримала Гран-Прі, у номінації «Улюбленець у колі друзів» учениця 5-А класу – Батрак Ірина за свій малюнок теж виборола Гран-Прі, не менш вдалим був конкурс і для учня 3-Б класу Федорцова Данила, який посів І місце, учениця 2-Б класу – Чешер Софія посіла І місце, а у останній номінації «Декоративне мистецтво» перемогу здобула найменша учасниця – учениця 1-Б класу – Секун Софія. Брати участь у такому незвичному конкурсі було напрочуд цікаво. Усі учасники та переможці були раді мати нагоду освідчитись своїм улюбленцям в новому форматі.

 Робота в  межах проекту «Стежкою добра»

DSCN5267З-поміж різноманітних проявів добра чи не найпереконливішим є милосердя. Справжня добра справа не потребує гучних лозунгів і яскравих афіш, бо робиться від щирого серця. Це не героїзм, а невід’ємна складова людства. У гонитві за матеріальними цінностями важко помітити сумні оченята дітей, для яких скарби – це любов, турбота і затишок родинного кола. DSCN5275Протягом другого семестру в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови тривала доброчинна акція «Турбота» під гаслом «Торбинка щастя до Великодня» для Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ». Спільними зусиллями було зібрано близько сотні подарунків для дітей, які знаходяться на лікуванні у відділеннях лікарні: хірургічних, педіатричних, неврологічних, ендокринологічних, онкогематологічних. Висловлюємо щиру подяку тим, хто долучився до доброчинних акцій. Маємо надію, що з добрими справами наше життя, як і світ навколо, стануть ще кращим.

У своїй роботі школа постійно співпрацювала з Центром дитячої та юнацької творчості Дніпровського району, СЮТ. Члени дитячо-юнацької організації “Мрія” були постійними активними учасниками конкурсів малюнків, фоторобіт та стали переможцями багатьох конкурсів.

Новий навчальний рік почався для інтелектуалів нашої школи досить вдало. У районній грі «Веселі чомучки» команда «П’ятнашки» у фіналі посіла почесне четверте місце, і тим самим потрапила до десятки кращих в районі.А вже пізніше команда “Британці»(старша вікова група),виборовши путівку до фіналу, посіли почесне ІІ місце в районі і отримали можливість представляти начальний заклад на міській грі «Юніор».

Вже традиційно  у районному конкурсі малюнків «Правила маленького пішохода» перемогу здобув учень 3-Б класу Федорцов Данило.

Переможцем районного  конкурсу дитячих малюнків до місячника правових знань стала учениця 2-А класу –Віжунова Валерія

У Х районному туристсько-краєзнавчого зльоті  «Іскри дружби» у молодшій віковій групі перемогу учні школи здобували по локаціям.Локація «Козацька Слава» – ІІ місце, у локації «Школа виживання» – ІІ місце, локація «Народжені незалежними»-ІІ місце.

У районному конкурсі «Домашній улюбленець» Шостак Яна – учениця 8-А класу, за роботу «Мій єнот Сьома» посіла ІІ місце   і стала лауреатом міського конкурсу у номінацій «Кращий малюнок», також ІІ місце в районному конкурсі посів учень 5-Б класу-Кулінський Іван.

У цьому році команда учнів 5-6 класів під керівництвом вчителя фізкультури Чиканової О. В. та керівника гуртка з футболу

Гидинач О. В. представляли нашу школу на змаганнях «Шкіряний м’яч» Першості Дніпровського району. Спортивні змагання проходили на стадіоні Дніпровець. Результатом змагань стала перемога нашої команди футболістів 2006 р. н., що вибороли Кубок і нагороджені золотими  та бронзовими медалями..

Естафету перемог перейняв шкільний ансамбль сучасного та спортивного танцю «Аделаїда-Денс» – керівник Любимова-Лисиця Марина Валеріївна , який  здобув перемогу на змаганнях Відкритого Кубку черлідерів України (номінація «Хіп-хоп»), а  у міському етапі Фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талантів в Україні» змагань виборов ІІ місце (номінація «Хореографія»).

У Чемпіонаті Дніпровського району міста Києва з черліденгу стали беззаперечними лідерами у трьох номінаціях: «Freestyle», «Хіп-хоп», «Джаз». А також у загально-командному заліку посіли почесне ІІ місце, за що отримали кубок.

У другому етапі відбіркових змагань Чемпіонату  Дніпровського району міста Києва з сімейного спорту збірна команда від двох родин –Бондарів –Гайдамак посіли І місце, і стали володарями  кубку Чемпіонату. Не більш вдалим був дебют учня 2-А класу – Пасіхова Назара та його батьків – Ігоря Сергійовича та Наталії Валеріївни, бо вони вибороли для своєї родини срібло.

Учениця 5-А класу Цвєткова Вероніка стала переможцем районного конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей».

Учениця 3-А класу Макаренко Єлизавета перемогла у міському конкурсі малюнків «Права дитини очима дітей» і посіла ІІІ місце.

У районному конкурсі «Збережемо лісову красуню» у номінації – «Краща новорічна аплікація» перемоглаІващенко Єлизавета, учениця 1-А классу,у номінації «Краща новорічна ялинка» перемогу здобули учениця 7-А Луганова Поліна та учениця 6-А класу- Бачевська Дарина.

У районному конкурсі малюнків«Я обираю здоров’я» перемогу здобула учениця 8-А класу Гордієнко Аліна,а у конкурсі плакатів «10 найкорисніших продуктів харчування та їх вплив на організм» –учениця 10-А класу Коломієць Дар’я.

Переможцями районного конкурсі “В очікуванні Різдва» стали Шостак Діана та Шостак Дем’ян.

Команда юних шахістів СШ № 125 у напружені й боротьбі виборола почесне ІІІ місце та була нагороджена  кубками  та медалями. В індивідуальному заліку на 4-дошці учениця 5-Б класу Діхтяр Валерія виборола ІІ місце. Нагородження переможців та призерів проводили чемпіон України серед ветеранів Черних Володимир Дмитрович та чемпіонка України серед дівчат Дворницька Олена.

24 травня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації Олена Фіданян, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту,  урочисто відкрила Фінал II  Кубку Київського міського голови з шахів  «Кришталева тура» серед учнів навчальних закладів міста Києва. «Сьогоднішній фінал є яскравим завершенням турніру, що проходив півроку у навчальних закладах Києва. Майже дві сотні учасників, дівчат та хлопців, вибороли право представляти свої навчальні заклади у фіналі. Шахи – високоінтелектуальна гра, і тільки власним розумом можливо досягти в ній успіху. Гра в шахи вчить мислити вільно та стратегічно! Бажаю вам вдалої гри та особистих перемог!» – привітала учасників Олена Фіданян. Участь у фіналі II  взяли  190  переможців та призерів районних етапів у трьох вікових категоріях : 1-4 класи, 5-9 класи та 10-11 класи. За підсумками суддівської колегії  ІІ місце посіла учениця 8-Б класу Луценко Олена.

У районному етапі міського конкурсу читців Шевченківської поезії «Єднайтеся, брати, мої» ІІІ місце  посіла учениця 7- А класу  – КостенкоЕріка .

У районному конкурсі «Допоможемо птахам узимку» у номінації «Кращий малюнок» перемогу здобула учениця 4-А класу Караман Поліна, а у номінації «Краща поробка» почесну перемогу здобув учень 3-А класу Данилін Богдан.

Фіналістами районного вокального конкурсу «Солофест» стали усі три учасниці від школи-Ситник Софія (9 –А клас),Поповіч Аліса(8-Б клас), та Балян Лаура (11-А клас).А вже на гала-концерті ІІ місце посіла Ситник Софія, а ІІІ місце Попович Аліса.

У мистецькому конкурсі-фестивалі «Мурчик Фест» перемогу здобули одразу 5 учасників у різних номінаціях .За «Філософські роздуми про кота Єльфа» учениця 8-А класу –Лукянчук Софія отримала Гран -Прі ,  у номінації «Улюбленець у колі друзів» учениця 5-А класу- Батрак Ірина за свій малюнок теж виборола Гран-Прі, не менш вдалим був конкурс і для  учня 3-Б класу Федорцова Данила, який посів І місце, а  учениця 2-Б класу – Чешер Софія посіла І місце , у останній номінації «Декоративне мистецтво» перемогу здобула найменша учасниця – учениця 1-Б класу –Секун Софія.

У районному  огляді роботи загонів юних інспекторів руху «ЮІР – за безпеку дорожнього руху» шкільна команда «Гудок» посіла почесне ІV місце, таким чином, потрапивши  у десятку кращих у районі.

У районному конкурсі авторської пісні Гран-Прі отримала учениця 9-А класу –Ситник Софія, а І місце посіла учениця 11-А класу –Балаян Лаура.А вже згодом учениці гордістю представляли район на міському конкурсі, де Балаян Лаура посіла ІІІ місце у номінації «За сміливість  виконання», а Ситник Софія виборола ІІІ призове місце .

24 та 25 квітня у парку “Перемога” та в школі № 66 відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Метою гри є активізація та популяризація національних традицій серед учнівської молоді, виховання почуття патріотизму та високих моральних цінностей. В перший день юні джури демонстрували своє вміння у таких випробуваннях як: “Козацькі манівці” (проводиться за умовами гри квест з орієнтуванням на місцевості за допомогою карти), “Рятівник” (потребує теоретичних та практичних вмінь з надання долікарської допомоги та транспортування потерпілого), “Козацька смуга перешкод” та “Перетягування линви”. Представляли рої також і козацький куліш. Програма другого дня змагань передбачала такі випробування: “Впоряд” (рої демонстрували вміння у стройовій підготовці), “Відун” (історичний конкурс), де учсники посіли ІІ місце,“Стрільба з пневматичної гвинтівки”, “Ватра” (творчо-мистецьке представлення рою). Цікавим і важливим виявився конкурс звітів про “Добре діло”, в якому навчальні заклади представляли свою благодійну чи волонтерську діяльність протягом навчального року. А рій нашої школи “Українські соколи» посіли ІІ місце.

Не оминули дошки пошани учні школи і в районному конкурсі дитячо-юнацької творчості «Обери чисте майбутнє».Учасники здобули перемогу майже в кожній номінації : «Кращий малюнок» – учениця 4-А класу- Жаркова Даря,а також учениця 9-Б класу- Харченко Марія, «Друге життя відходам»-учень 3-Б класу Данилін Богдан.А  учениця 8-А класу –Ільченко Вікторія стала переможцем не тільки районного етапу,  а ще й посіла ІІІ місце у міському конкурсі ,  в номінації «Друге життя відходам».

Продовжили низку перемог учні 11-х класів у районному конкурсі «Київський вальс», де старшокласники посіли І місце у номінації «Артистизм і емоційність» під керівництвом Любимової –Лисиці Марини Валеріївни.

У міському конкурсі «Київ-моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати» переможцями стали : у номінації «Київ мистецький»-ІІІ місце учениця 5-А класу –Муренко Єлизавета, а у номінації «Київ літературний» ІІ місце посіла учениця 11-А класу –Азарова Єлизавета.

18486068_1374782139269530_3938048551766873234_nДля крилатих і успішних, творчих і натхненних, талановитих і обдарованих учителів  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 125 цей навчальний рік був напрочуд плідним і вдалим на різноманітні проекти, заходи та перемоги. Надзвичайно приємно, що ці надбання цінують не тільки в школі, а й в районі. Нещодавно відбулася підсумкова урочиста церемонія нагородження креативних та  обдарованих освітян і  школярів району “Крила натхнення-2017″. На цьому святі були представлені номінанти, яких з гордістю можна вважати кращими з кращих! Почесну перемогу здобула директор школи – Посадська Тетяна Леонтіївна, яка була нагороджена грамотою в номінації “Освіта. Ініціатива. Ідея. Інновація. Успіх”! Ця нагорода –достойне визнання вагомих внесків у розвиток освіти, творчих здобутків і наполегливої праці. А також щиро вітали з перемогою у номінації «Творчість. Натхнення. Креатив.» ( краща команда черлідерів року) керівника ансамблю спортивного танцю «Аделаїда –Денс» Любимову –Лисицю Марину Валеріївну. У цій же номінація за найбільшу кількість перемог у пісенних конкурсах перемогу здобула учениця 9-А класу –Ситник Софія. За сумлінну працю, у номінації «Авторитет і лідерство» була нагороджена педагог-організатор школи –Лазоренко Вікторія Валентинівна.

Аналізуючи попередні впровадження та діяльність органів учнівського самоврядування, актив ради старшокласників поставив перед собою нові завдання:

1. Здійснювати подальшу розробку оптимальної структури учнівського самоврядування з урахуванням специфіки школи;

2. Відтворення загальнолюдських моральних цінностей у проектах школи та району;

3. Всебічний розвиток особистості через участь у проектах органів учнівського самоврядування;

4. У структурі органів учнівського самоврядування створити нові підструктури (об’єднання за інтересами, творчі групи, загони тощо);

5. Постійний пошук нових форм і методів організаційної діяльності активу.

Внаслідок існуючих у школі змагань, конкурсів і проектів у дітей з’являється моральна потреба жити результатами власної праці, утверджується значення особистої активності, працелюбності, скромності, розсудливості. Куратори формують ці якості під час проведення нетрадиційних диспутів, інтелектуальних ігор, спортивних змагань, великих загальношкільних свят, трудових та милосердних акцій, до яких діти свідомо готуються і беруть у них активну участь.

famiglia_ua

Я МАЮ ПРАВО!

Компьютерные обучающие программы для школьников

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Національна дитяча

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Наші партнери

 Освітня карта Києва

Центр развития личности Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа
Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії
Освітній портал «Педагогічна преса»
Портал освітян України «ПЕДРАДА»
V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Дев'ята  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Відповідальний
за роботу в школі інспектор Сектору ювенальної превенції
Дніпровського УП, лейтенант поліції

Крупеня
Олексій Вікторович

Телефон для зв'язку:
097-123-51-92