ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Гранти

Офіційні сайти

Корисні Веб-ресурси

Управління сім"ї, молоді та спорту

 Центр   моніторингу столичної освіти

Український центр оцінювання   якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Київський палац дітей   та юнацтва

Київський університет мені Бориса Грінченка

Київська міська   психолого-медико-педагогічна консультація

Календар

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Діяльність органів учнівського самоврядування

sam01logo2

У 2019-2020 навчальному році продовжувала свою  роботу дитячо-юнацька організація “Мрія” “Dream Team”. Її вищим керівним органом є звітно-виборчі збори, які скликаються один раз на рік. Протягом року керує і спрямовує роботу “Мрії” Рада (голова –Костенко Еріка , 10-А кл.), до якої входять уповноважені від класів (з 5 по 11 кл.). Усі посади виборні.
Структурними елементами Ради є рада старшокласників, робота якої організована в сектори: “Дозвілля” (голова – Ситник Софія 10-А кл.), “Інтелект” (голова – Гибало Владислав, 9-Б), “Господарський” (голова – Нечаєв Дмитро, 11-А), “Правовий” (голова – Слівіна Анастаія, 11-Б), “Шефський” (голова – Литвиненко Вікторія, 11-А), «Спортивний» (голова – Радомський Нікіта , 10-А), “Прес-центр”(голова – Гулевата Ірина 10-А), «Волонтерський»(голова – Вакуловська Анастасія , 10-А).
Голова Ради самоврядування координує діяльність дитячо-юнацької організації, організовує зустрічі, відповідає за проведення всіх заходів, запланованих Радою, а пізніше – звітує перед колегами та передає свої повноваження наступнику. Щотижня проходять збори Ради. Голову Ради та голів секторів згідно з статутом Ради самоврядування обирають щорічно шляхом закритого голосування. Після виборів,  посаду президента школи виборола учениця 10-А класу, а  заступником було обрано – Гулевату Ірину, ученицю 10-А класу.
Протягом року змістовну роботу виконує кожний сектор Ради старшокласників, і це формує її цілеспрямовану, конкретну, систематичну й організовану діяльність.
Інтереси школи на районних зборах лідерів представляє голова Ради Голубовська Олександра та її  заступник – Гулевата Ірина.
Самоврядування розвивається практично в усіх сферах діяльності учнів, охоплює все більше коло завдань. Визначення управлінських завдань залежить в основному від ініціативи й самостійності. Найбільш загальними є такі завдання й напрямки, як сприяння навчальній та позаурочній творчій діяльності, участь у підготовці й проведенні конференцій, конкурсів, свят, організація самообслуговування та контроль за відвідуванням учнями школи, виконанням своїх обов’язків.
Протягом 2017-2018 навчального року учнівським самоврядуванням було здійснено роботу за такими напрямками:
- проект учнівського самоврядування «Вишивана Україна»;
- екологічна акція «Чисте довкілля»;
- командна гра «Ерудит» між учнями 5-6-х класів;
- інноваційна година «Розвиток технологій– це майбутнє!»;
- проект учнівського самоврядування для учнів 1-4-х класів «Безпечний шлях до школи»;
- проект «Права та обов’язки учнів»;
- проект «Особистість лідера» ;
- проект «Моя країна – Україна»;
- проект «Стежкою добра»;
- інтелектуальні брейн-ринги ;
- допомога бійцям зони АТО(заходи спрямовані на підтримку військових-зустрічі, виготовлення оберегів, листи, відвідування військового госпіталю.
- виховні бесіди та ігри під час тематичних тижнів у школі;
- активна участь у районних заходах та конкурсах.

Участь лідерського самоврядування у квесті
«Подорожуємо країною! Я – патріот!»

DSCN6170Перший день навчального року розпочався за підтримки лідерів учнівського самоврядування в новому форматі. Цікавими були пригоди учнів 2-4 класів, які взяли участь у святковому квесті «Подорожуємо країною! Я– патріот!»DSCN6201
На станціях на учасників чекали вікторини на патріотичну тематику, сучасні українські мелодії та класичні твори, мальовничі куточки України, найкращі спогади про літо, загадки, ребуси та танцювальні конкурси. Для учнів середньої та старшої школи були організовані флешмоби, вокальні ігри, спортивні змагання на спритність і кмітливість. Захоплені погляди батьків, щирі усмішки учнів, натхненні вислови вчителів свідчили про те, що свято вдалося! Тепер з новими враженнями можна впевнено розпочинати новий навчальний рік.

Заходи в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!»

На початку навчального року  відбулися заходи в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!».
Закон визначає основи дорожнього руху з метою захисту життя. А хіба є щось цінніше за життя??? Саме з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму серед школярів загін «Юних інспекторів руху» ретельно готувався до усіх конкурсів, патрулював на перехресті, нагадував про Правила дорожнього руху на перервах, допомагав у проведені виставок. Рада старшокласників дитячо-юнацької організації «Мрія» радо спостерігали  за перебігом подій у школі і провели брейн-ринг з питань безпеки на дорогах та безпечного шляху до школи серед учнів 5-8 класів.??????????
Були організовані виставки «Ти – пасажир» та «Безпечна дорога до школи» за тематикою дорожнього руху. Серед 5-9 класів пройшла вікторина «Чи знаєш ти права та обов’язки пішоходів?», а також конкурс  плакатів-порад «Будь обережним на дорозі!»
Членами агітбригади шкільного загону ЮІР для учнів 2-4-х класів була проведена бесіда-гра  «Дорожня абетка» та «Світлофор –наш друг!».
Учні початкової школи переглянули відеопрезентації та мультфільми, після яких могли прокоментувати дії водія або пішохода, і, звичайно, повторити Правила дорожнього руху.
Старшокласники відмітили, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання школярів  у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.
Такі заходи дуже важливі для вдосконалення культури пішохода. Адже наша обережність та знання Правил дорожнього руху допоможуть зберегти не тільки своє здоров`я, а , можливо, і чиєсь життя!
ЮІРівці переконані, що наші учні виростуть дисциплінованими учасниками дорожнього руху та будуть знати і поважати Правила дорожнього руху, адже, як відомо, дорога помилок не пробачає.

 «Бережи здоров’я змолоду»

Кожного дня ми прокидаємося, ідемо до школи, виконуємо свої обов’язки. Ми маємо сили, енергію і завзяття працювати, вчитися. Вдихаємо повітря на повні груди, бадьорою ходою крокуємо куди-небудь, а наш квітучий вигляд радує батьків і друзів. І все це завдяки міцному здоров’ю, за яке ми повинні бути вдячними природі та батькам. Проте якщо не дбати про нього, то щастя бути енергійним і добре виглядати триватиме недовго.
“Бережи здоров’я змолоду”, — головна ідея майстер-класів, які відбулися в рамках місячника здорового способу життя в спеціалізованій школі № 125. Саме с таким закликом звернулись до учнів початкової школи  учні 9-10 класів. Учасники  заходів мали можливість почути корисні поради про здорову їжу, корисні продукти харчування, рецепти здоров’я та довготривалого життя.
По закінченні зустрічі кожен учень 1-4-х класів зробив для себе висновок: «Я обираю здоровий спосіб життя! Хочу відчувати бадьорість, енергійно рухатися, робити все, що треба для підтримки організму. Сподіваюсь, що буду прикладом для друзів і знайомих, які слідкують за собою, позбавляються шкідливих звичок.»
Всі ми знаємо, що щасливою є тільки та людина, яка має міцне здоров’я, а від здоров’я молоді, нашого здоров’я, залежить і здоров’я майбутніх поколінь.

День Соборності

??????????За ініціативи учнівського самоврядування відбулося об’єднання однієї шкільної родини в єдиний ланцюг, що стало яскравим проявом єдності, волі українського народу до свободи. Мета цього флешмобу показати, що хоча ми всі різні, проте всі єдині у своїх прагненнях, мріях – жити в єдиній мирній Україні. А для учнів початкової школи лідерами були проведені  тематичні уроки, де учням ще раз нагадали про важливість цієї події для української нації.
Тож єднаємось заради миру, волі, свободи, майбутнього нашої країни, бо саме в  єдності наша сила!

Свято Масляної

З приходом Масниці відступає зима і настає довгоочікувана весна. За традиціями, у цей день готують млинці, круглі та рум’яні, як сонце, і зустрічають весну, щоб увесь рік був хорошим, урожай – багатим, а здоров’я – міцним.
??????????15 лютого у школі вже традиційно відбулося святкування Масляної. Уся шкільна родина, незважаючи на погодні умови, зібралась у затишному куточку подвір’я проводжати зиму. Свято розпочалося з урочистого привітання директора школи – Посадської Т.Л., яка щиро привітала всіх присутніх із Масляною та Стрітенням і побажала добра в кожній оселі, тепла в душах і мирного неба.
Після чого, ініціативна група учнів 9-Б класу, під керівництвом класного керівника Драги Т.М., розіграли невелику жартівливу сценку, віршами та побажаннями проводжали зиму та закликали весну. Під кінець свята під українські народні пісні опудало за традицією було спалено.
Вже згодом учні школи водили хороводи, збирали сонечко, змагалися на влучність і спритність, робили фото, співали й танцювали. Після таких веселощів усі радо смакувати млинцями.
До речі, вибір млинців був напрочуд багатий: батьки дітей з різних класів готували традиційну страву кожен по-своєму, тому відвідувачі свята могли скуштувати більше десяти різних видів млинців. Скільки млинців було на святі ніхто рахувати не береться, проте секретами власних рецептів батьки радо ділились.

Квест до Дня Святого Валентина
??????????

Кохати… Як багато є причин бути просто закоханим у життя. Усі свої думки спрямовувати на дорогу та близьку людину, висловлювати найщиріші почуття, довго обирати подарунок, замріяно дивитися на святкову листівку, підбираючи потрібні слова, а потім усміхаючись писати побажання… В цьому є щось особливе, казкове, чарівне…
А для учнів нашої школи День Святого Валентина – це лише привід подарувати свої почуття або чудовий настрій.
До Дня закоханих Рада старшокласників дитячо-юнацької організації «Мрія» підготувала святковий квест, в якому взяли участь не тільки учні, а й учителі школи.
На музичній станції учасники мали змогу проспівати улюблені пісні, вгадати популярні мелодії, а також потанцювати.
Знання іноземної мови можна було продемонструвати на станції «Заморська перлина». Старшокласники, під керівництвом вчителів англійської мови, розважали всіх бажаючих тематичними активностями: виготовленням постерів, лексичними іграми, розгадуванням кросвордів, мовними загадками.
??????????Свої акторські здібності учні школи радо представляли на станціях «Скринька бажань» і «Мистецька фортеця». А на станціях «Мозковий штурм» та «Легенди дня» особливо зверталася увага на обізнаність учнів в різних галузях літератури і мистецтва. Особливо веселим видався день для лідерів, які відповідали за пошту в цей день. Адже, крім пошти, лідери влаштували гру в загадки, ребуси та «валентинки».
Щирі листи, декоровані скриньки, музичні метелики, солодкі компліменти – усе це стало окрасою кожної станції.
День червоних троянд, рожево-білих листівок, хвилюючих зітхань і щасливих радісних облич, залишив для усієї шкільної родини багато душевного тепла та гармонії.

Вшанування Героїв Небесної Сотні


0
Спасибі тобі, наш герою!
Не має слів, щоб вдячність описати
Солдатам української землі,
За право просто жити і зростати,
Під щирим небом у щасті та добрі.
Жоржини з чорнобривцями співають
Останню пісню тим, хто в стиглім житі.
Без визнання нас просто захищають,
Щоб янголами в небо полетіти.
Моя країно! Скільки вже синів.
Ти в земляній колисці поховала?
Як мати рідна плачучи страждала,
І чути досі жалібний твій спів.
Та ти, солдате, не забутий.
Спасибі тобі, наш герою,
За твої прагнення та  дії.
За те, що був  за нас горою,
За наші найцінніші мрії!

01Не можливо забути те, що змінило всю країну… Пам’ять про ці події викарбувалась у наших серцях зернами скорботи, дощами сліз, доброю згадкою про тих, чиї імена ми промовляємо вголос, з гордістю називаючи Героями Небесної Сотні.
За ініціативи Ради старшокласників дитячо-юнацької організації «Мрія» вшанування загиблих розпочалося в стінах рідної спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови. Змістовні стінгазети та бесіди з молодшими школярами нагадали про події Майдану.
28236407_904769643013642_1978924877_nУ дні жалоби лідери вирішили залишити на Алеї пам’яті вироби, виготовлені учнями школи – маки, паперові ангели, листівки, браслети, а також покласти квіти з словами співчуття та туги за тими, хто журавлиним ключем полинув у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Згадали про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І пам’ятатимемо завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події стали початком змін, на які наша країна чекає і досі.
Світлою молитвою за Україну та патріотичними закликами завершився похід-реквієм, присвячений пам’яті героїв Небесної сотні.
Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава!

Міжнародний день рідної мови

??????????Мова – духовний скарб нації. Про це  дуже добре знають лідери нашої школи. Адже це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Можна далеко подорожувати, роками жити за кордоном, вивчати та оволодівати іншими мовами, проте всі наші дні будуть наповнюватися словами, через які ми вперше почали сприймати навколишній світ рідною мовою. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, , удосконалювалося пізніше багатьма іншими видатними українцями.
ПДбаючи про культуру своєї мови та добрі традиції, 21 лютого  шкільна родина святкувала Міжнародний день рідної мови.
??????????Вражали барвисте розмаїття вишиванок, квітково-барвінкових зачісок, привітання зі святом, змістовні стінгазети, піднесений настрій. Рада старшокласників дитячо-юнацької організації «Мрія» підготувала цікаві творчі конкурси, виставки, загадки, вікторини. Корисно було ще раз повторити як правильно наголошувати слова, скласти з ними словосполучення, а потім вживати у мовленні протягом дня. Тематичні диктанти, уроки та відео презентації  стали окрасою святкового дня майже в кожному класі.
Рівень розвитку мови є джерелом духовного розвитку народу. Недарма вчені твердять, що словник – це те, що народ знає про світ, а граматика, це те, як він про цей світ говорить. Знати, берегти і примножувати рідну мову – обов’язок кожного свідомого громадянина!

Робота лідерів у  рамках  проекту «Стежкою добра»

401З-поміж різноманітних проявів добра чи не найпереконливішим є милосердя.
Справжня добра справа не потребує гучних лозунгів і яскравих афіш, бо робиться від щирого серця. Це не героїзм, а невід’ємна складова людства.
У гонитві за матеріальними цінностями важко помітити сумні оченята дітей, для яких скарби – це любов, турбота і затишок родинного кола.
Час зимових свят унікальний… Від Миколая до Водохреща нас супроводжують святковий настрій, натхнення, радість та надії на краще. Ці свята починаються з добрих справ: колись це називали людяністю, а зараз благодійністю.
«Торбинка від Святого Миколая» – саме так називається благодійна акція в рамках багаторічного проекту «Турбота». Подарунки для дітей, які знаходяться на лікуванні у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» та для вихованців інтернату №26 готує заздалегідь вся шкільна родина.
Кожен з учасників акції не тільки дарував, а й отримував часточку тепла для своєї душі, адже віддавати завжди краще, ніж тільки брати. Саме такі спільні справи надихають і об’єднують, дають усім відчуття єдиної родини.
0Великдень – це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. За традицією українці радо частують гостей смаколиками та писанками, зичать доброго здоров’я та злагоди у кожну родину, а ще радо діляться тим, що мають з близькими. Кажуть, що від того стають ще більш заможними.
У переддень величного свята лідери вирішили бути добрішими, милосерднішими та благороднішими один до одного.Тож у  рамках проекту «Стежкою добра» відбулася доброчинна акція «Торбинка щастя до Великодня» для Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ». І вже добрі справи зігрівали серця тим, для кого свято залишається планами на майбутнє.
Спільними зусиллями було зібрано подарунки для дітей, які знаходяться на лікуванні у  різних відділеннях лікарні. Ця акція стала хвилею доброти та милосердя, яка торкнулася душі кожного з її учасників.

Участь старшокласників у військово-патріотичній
грі «Сокіл»(«Джура»)

32731970_948805368610069_4522839727941877760_nУ травні завершився І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура») серед роїв навчальних закладів Дніпровського району.
Дитячо-юнацька гра на різних етапах передбачала інтелектуальні та спортивні випробування, під час яких учасники демонстрували свою обізнаність з історії становлення української державності, героїки визвольних рухів, українського козацтва.
Цьогоріч честь школи представляли учні 10-А класу – рій «Українські соколи» (керівники – Дєдков Юрій Віталіович та Бураков Віктор Володимирович). Продовжуючи славні традиції борців за свободу, учасники заходу на кожному етапі змагань гідно представляли свій рідний навчальний заклад.
Два дні рій афішував свої вміння у різних випробуваннях. Після урочистого відкриття рій розпочав з конкурсу «Таборування», де потрібно було презентувати назву, прапор, емблему. А ще оформити козацьку страву,  що готувалася за старовинним козацьким рецептом і була особливо смачною.
33102537_214899995774576_7928246699108073472_nНизку перешкод продовжили конкурси: гра-квест «Пластун» з елементами орієнтування на місцевості, туристська «Смуга перешкод», «Теренова гра» – надання долікарської допомоги потерпілому з транспортуванням його по пересіченій місцевості, і, наостанок, «Перетягування линви».
Наступного дня рої взяли участь у «Стрільбі з пневматичної гвинтівки», конкурс «Впоряд», який  передбачав шикування, марш стройовим кроком з патріотичною піснею. Гра «Відун» мала на меті перевірку знань з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох.
Цікаво пройшов конкурс «Ватра», де учні показали свої артистичні здібності, підготувавши мистецьку композицію. Справжній козацький дух та захоплююче видовище продемонстрували учні нашої школи – команда 10-А класу «Українські соколи», які в загальному заліку потрапили до п’ятірки кращих в районі.

Співпраця Ради старшокласників із позашкільними закладами району

У своїй роботі школа постійно співпрацювала з Центром дитячої та юнацької творчості Дніпровського району, СЮТ. Члени дитячо-юнацької організації “Мрія” були постійними активними учасниками конкурсів малюнків, фоторобот та стали переможцями багатьох конкурсів.
Новий навчальний рік почався для інтелектуалів нашої школи досить вдало. У районній грі «Веселі чомучки» команда «П’ятнашки» у фіналі посіла почесне четверте місце, і тим самим потрапила до десятки кращих в районі. А вже пізніше команда “Британці»(старша вікова група),виборовши путівку до фіналу, посіли почесне ІІІ місце в районі і отримали можливість представляти начальний заклад на міській грі «Юніор»,де, знову ж таки, стали фіналістами.
Уже традиційно  у районному конкурсі малюнків «Казкові герої за безпечний рух» перемогу здобула учениця 1-Б класу Плоска Ксенія та учень 4-Б класу Кременський Тимофій. У конкурсі аплікацій «Подорож до країни знаків» переможцем стала учениця 5-А класу – Костенко Евеліна.
Переможцем районного  конкурсу дитячих малюнків до місячника правових знань стала учениця 2-А класу –Віжунова Валерія.
У І (районному )турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література» ІІ місце посіла вчитель української мови та літератури – Лазоренко Вікторія Валентинівна.
Передноворічний районний конкурс «Різдвяні обереги» відзначив грамотами та подяками креативних учасників Віжулову Валерію (ученицю 2-А класу ) та Федорцова Данила (учня 4-Б класу). Також у районному конкурсі новорічно-різдвяний композицій «Ялинка-HENDMADE» у номінації «Ялинкова іграшка – символ року» перемогу здобула учениця 8-А класу Козюн Марія.У районному фестивалі – конкурсі «Мурчик фест -2018» у номінації «Літературна творчість»  І місце посіла учениця 11-Б класу Лазоренко Кароліна. Свій поетичний талант відкрила учениця 7-Б класу Виджак Вікторія, яка у районному конкурсі “Поетична весна» із своєю збіркою «Весняні мелодії» посіла почесне ІІ місце.
У змаганнях із шахів на Кубок київського міського голови “Кришталева тура”у напружені й боротьбі почесне ІІ місце виборола учениця 9-Б класу Луценко Олена та ІІІ місце посіла Гах Андріана .
У районному конкурсі малюнків «Я маю право!» перемогу здобула учениця 1-А класу Пасічник Анна.
Два дні рій афішував свої вміння у різних випробуваннях. Після урочистого   відкриття рій розпочав з конкурсу «Таборування», де потрібно було презентувати назву, прапор, емблему. А ще оформити козацьку страву,  що готувалася за старовинним козацьким рецептом і була особливо смачною.
Низку перешкод продовжили конкурси: гра-квест «Пластун» з елементами орієнтування на місцевості, туристська «Смуга перешкод», «Теренова гра» – надання долікарської допомоги потерпілому з транспортуванням його по пересіченій місцевості, і, наостанок, «Перетягування линви».
Наступного дня рої взяли участь у «Стрільбі з пневматичної гвинтівки», конкурс «Впоряд», який  передбачав шикування, марш стройовим кроком з патріотичною піснею. Гра «Відун» мала на меті перевірку знань з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох.
Цікаво пройшов конкурс «Ватра», де учні показали свої артистичні здібності, підготувавши мистецьку композицію.
Справжній козацький дух та захоплююче видовище продемонстрували учні нашої школи – команда 10-А класу «Українські соколи», які в загальному заліку потрапили до п’ятірки кращих в районі.
Не оминули дошки пошани учні школи і  в спартакіаді допризовної молоді з військово-спортивного багатоборства серед закладів освіти Дніпровського району м.Києва. Так грамотами та медалями за ІІ місце були відзначені учні 10-А класу Байрамов Артем та Дайко Ярослав.
Підсумовуючи всі здобуті перемоги, у травні відбулася  урочиста церемонія нагородження креативних та обдарованих освітян і школярів району «Крила натхнення-2018»,де  були представлені номінанти, яких з гордістю можна вважати кращими з кращих!
За найбільшу кількість перемог у науковій діяльності в номінації «Інтелектуальна еліта 2018»  перемогу здобули учениці 10-А класу – Хомовська Єлизавета і Лізенко Ірина.
Аналізуючи попередні впровадження та діяльність органів учнівського самоврядування, актив ради старшокласників поставив перед собою нові завдання:
1. Здійснювати подальшу розробку оптимальної структури учнівського самоврядування з урахуванням специфіки школи;
2. Відтворення загальнолюдських моральних цінностей у проектах школи та району;
3. Всебічний розвиток особистості через участь у проектах органів учнівського самоврядування;
4. У структурі органів учнівського самоврядування створити нові підструктури (об’єднання за інтересами, творчі групи, загони тощо);
5. Постійний пошук нових форм і методів організаційної діяльності активу.

Внаслідок існуючих у школі змагань, конкурсів і проектів у дітей з’являється моральна потреба жити результатами власної праці, утверджується значення особистої активності, працелюбності, скромності, розсудливості. Куратори формують ці якості під час проведення нетрадиційних диспутів, інтелектуальних ігор, спортивних змагань, великих загальношкільних свят, трудових та милосердних акцій, до яких діти свідомо готуються і беруть у них активну участь.

 

famiglia_ua

Я МАЮ ПРАВО!

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Національна дитяча

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Наші партнери

 Освітня карта Києва

Центр развития личности Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа
Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії
Освітній портал «Педагогічна преса»
Портал освітян України «ПЕДРАДА»
V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Дев'ята  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Відповідальний
за роботу в школі інспектор сектору ювенальної превенції
Дніпровського УП, капітан поліції

Крупеня
Олексій Вікторович

Телефон для зв'язку:
097-123-51-92