ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Гранти

Офіційні сайти

Корисні Веб-ресурси

Управління сім"ї, молоді та спорту

 Центр   моніторингу столичної освіти

Український центр оцінювання   якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Київський палац дітей   та юнацтва

Київський університет мені Бориса Грінченка

Київська міська   психолого-медико-педагогічна консультація

Календар

Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Проект “Стежкою добра”

Мета

Виховання у школярів загальнолюдських цінностей: доброти, взаємодопомоги, турботи про інших, доброзичливого ставлення; залучення учнівської молоді до благодійної діяльності.

З-поміж різноманітних проявів добра чи не найпереконливішим є милосердя.

Справжня добра справа не потребує гучних лозунгів і яскравих афіш, бо робиться від щирого серця. Це не героїзм, а невід’ємна складова людства.

У гонитві за матеріальними цінностями важко помітити сумні оченята дітей, для яких скарби – це любов, турбота і затишок родинного кола.

На жаль, учні нашої школи, батьки, друзі та колеги не мають чарівної палички, проте на маленькі дива, ми все ж таки спроможні. Протягом першого семестру тривала доброчинна акція «Турбота» для Київського інтернату №26, акція «Промінь добра» для Київського будинку дитини ім. Городецького у с. Ворзель, а також для дитячого Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у с. Копилово Київської області Макарівського району.

Спільними зусиллями було зібрано 14383 гривні. На ці кошти для дітей придбали речі першої необхідності, теплий одяг, постільну білизну, рукавиці, іграшки, фрукти, принтер та інші подарунки.

 

Діяльність органів учнівського самоврядування

Школа є осередком добра і любові, бо стає для дитини рідною домівкою. У «храмі науки» відбувається багатогранне духовне життя дитячого колективу, де вчителі, вихованці та їхні батьки об’єднані багатьма інтересами. І не останніми з них є заходи спрямовані на розвиток моральності і духовного виховання.

Рада старшокласників дитячо-юнацької організації «Мрія» поставили за мету організувати особливо теплі зустрічі з тими, кому проста справа принесе радість. До Ради старшокласників входять лідери 8-11 класів(приблизно 20 учнів) кожен із них справжній громадянин своєї держави. А головне те, що вони прагнуть більшого, завжди готові допомогти і ніколи не залишаються байдужими .

Допомагаючи інтернату №26 діти відчувають себе потрібними. Лідери проводили бесіди на перервах,  розповідаючи про основні деталі проекту, показували презентації про добро, в яких говорилося про основні засади моралі. Згодом діти різних класів особливо уважно стежили за перебігом подій проекту , і долучилися до нього із задоволенням.

Збирали іграшки, взуття, книжки, приносили свої особисті і навіть улюблені речі. А як ні, то брали  свої маленькі заощадження і купували щось нове, вкладаючи потаємний сенс у покупку. Адже вони так багато роблять заради інших, бо готові віддати те, що колись вважали дуже дорогим собі.

Паралельно з акцією «Турбота» (для інтернату №26) проводилась ще одна – «Промінь добра» для дітей у
с. Ворзель, а також Центру реабілітації дітей у
с. Копилово. У межах проекту, стежка добра привела нас спочатку до Київського будинку дитини ім. М. Городецького у
с. Ворзель. Уся наша шкільна родина глибоко переживала за долю маленьких янголят. Тож вирішили не чекати меценатства від влади, а своїми зусиллями зібрати кошти, щоб влаштувати діткам хоч якесь свято.

Для Центру реабілітації дітей у с. Копилово кошти  почали збирати з жовтня. Дітки приносили копілочки і ставили їх у класах, інші виготовляли їх власноруч і кидали грошові купюри. А ще найбільше вражало те, що вони приходили додому і просили батьків не купувати цукерки й іграшки для себе, а дуже хотіли відвезти подарунки до дитячих будинків.

Одного разу лідери помітили ,як хлопчик, вагаючись, ішов до їдальні. А коли доходив, то повертався до класу. Турбуючись про дитину, старшокласники вирішили спитати про причину сумнівів (адже дітки так люблять поласувати смачненьким). Вони були зворушені до сліз…. Виявляється, хлопчик розміркував про те, що він може з’їсти це смачне тістечко, а хтось у тому самому будинку, не може. Тому він вирішив назбирати грошей і віддати кошти на торт або солодкі подарунки для дітей.

Згодом батьківська громада, учні Ради старшокласників та вчителі змогли побачити щасливі обличчя дітей, коли у грудні відправилися до будинків з доброчинним візитом. На жаль, багато гостей вони прийняти не могли, але фотозвіт для всіх учасників акцій перетворився на вінець щастя. Кожен з них зробив щось особливе і від того відчував незабутнє тепло у душі.

Незабаром і наша затишна школа зустрічала гостей на Масляну. Лідери учнівського самоврядування із запалом готувалися до свята: приносили різні сценарії, долучалися до організації, виступали у ролі ведучих і навіть гостинно пригощали пирогами і млинцями у шкільній їдальні.

Тоді увесь колектив учителів, батьків і дітей змогли подарувати промінь добра – словом, ділом, посмішкою. Свято пройшло в атмосфері радості та любові – з піснями хороводами й з усіма традиціями. Усі учасники отримали максимум позитиву і надзвичайний заряд енергії.

Кажуть, що посмішка продовжує життя, а добра справа – турбота з небес.

Інша стежка привела нас до акції «Щастя на крилах» для повноцінного реабілітаційного центру «Будинок казки».

Ці кроки виявилися для лідерів найважчими. Багато хто замислився про те, що здоров’я – це найцінніше у житті. І як прикро, що хтось його втрачає.

Рада старшокласників дитячо-юнацької організації «Мрія», разом з учителями, проводили цікаві уроки, готували презентації та доповіді на тему: «Усі хвороби лікуються!». Коли у школі проходив День добра – діти з радістю малювали чарівних метеликів, казкових принцес, які усе-усе можуть. Малювали стіннівки, писали побажання на крильцях, прив’язували за стрічки повітряних кульок і відпускали в небо. Саме там (як вважали самі діти) і приймаються усі потаємні бажання. У своїй творчості вони думали про онкохворих дітей та про їх подальше одужання.

Проект, без сумніву, дуже важливий. Проте, він не потребує реклами, бо найкраще в добрих справах – це бажання їх приховати.

Творити добро, дарувати тепло, не очікувати вигоди взамін на добрий вчинок. Доброту не можна купити за гроші!

Щоб самому бути щасливим, треба дбайливо, сердечно і чуйно торкатися серця інших людей.

Ми щиро хочемо допомогти тим, хто стукає у дверцята наших сердець. Зробити неможливе можливим!

 

 

Доброчинна акція спеціалізованої школи № 125 «Промінь добра»

Напередодні Нового року ми всі живемо в очікуванні дива, Хтось оглядає вітрини, підбираючи прикраси на ялинку, хтось рецепти виписує для святкового столу… А діти з таким нетерпінням чекають на подарунки від Діда Мороза! І перебуваючи в радісному, веселому настрої, ми не завжди можемо помітити сумні оченята дітей, для яких найбажаніший скарб – це любов, турбота та затишок родинного кола.

Учні нашої школи, батьки та вчителі, на жаль, не мають чарівної палички, проте на маленькі дива ми все ж таки спроможні. Щороку в нашій школі триває доброчинна акція «Турбота». Колектив школи спрямував промінь добра від своїх сердець вихованцям спеціальної школи-інтернату № 26 для дітей з особливими потребами, для вихованців Київського будинку дитини ім. Городецького для дітей-сиріт, дітей-інвалідів з дитинства, дітей, від яких відмовились батьки, або їх позбавили батьківських прав, діти з множинними вадами розвитку, ураженнями нервової системи та порушеннями психіки у с. Ворзель, а також для Дитячого центру соціально-психологічної реабілітації дітей у с. Копилово Київської області Макарівського району.

Спільними зусиллями було зібрано 14383 гривні. На ці кошти для дітей придбали речі першої необхідності, теплий одяг, постільну білизну, рукавиці, іграшки, фрукти, принтер та інші подарунки.

Адміністрація та вихованці дитячих установ висловлюють велику подяку учням, батькам та вчителям спеціалізованої школи № 125 за підтримку і допомогу, за розуміння, щирість та небайдужість!

Справжня добра справа не потребує гучних лозунгів і яскравих афіш, бо робиться від щирого серця!

 

 

Міжнародна співпраця

Цифрова грамотність


Я МАЮ ПРАВО!

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Національна дитяча

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Наші партнери

 Освітня карта Києва

Центр развития личности Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа
Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії
Освітній портал «Педагогічна преса»
Портал освітян України «ПЕДРАДА»
V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Дев'ята  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Відповідальний
за роботу в школі
старший інспектор
сектору ювенальної превенції
Дніпровського управління поліції
капітан поліції

КОЧУБЕЙ
Андрій Олександрович

Телефон для зв'язку:
+380(66) 808-94-42