ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Гранти

Офіційні сайти

Корисні Веб-ресурси

Управління сім"ї, молоді та спорту

 Центр   моніторингу столичної освіти

Український центр оцінювання   якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Київський палац дітей   та юнацтва

Київський університет мені Бориса Грінченка

Київська міська   психолого-медико-педагогічна консультація

Календар

Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Прийом до школи

priyom2017

І. Загальні положення

1. Прийом учнів до спеціалізованої школи № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови здійснюється на конкурсній основі.
2. У конкурсному відборі беруть участь діти незалежно від місця проживання.
3. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

ІІ. Організація конкурсу.

1. Конкурс оголошується за 2 місяці до його початку.
2. Конкурсні випробування проводяться орієнтовно з 1 по 29 квітня за графіком роботи приймальної комісії затвердженим директором школи.
3. За наявності вільних місць у 1 – 11 класах проводиться додаткове конкурсне приймання в період з 02.06 по 12.06 (крім вихідних) та з 25.08. по 28.08 за графіком, затвердженим директором школи. Наповнюваність класу не повинна перевищувати 30 учнів.
4. Для проведення конкурсних випробувань створюється конкурсна комісія – педагогічна, склад якої затверджується наказом директора школи за погодженням з Радою школи.
5. Для участі в конкурсі батьки подають:
– ОСОБИСТУ ЗАЯВУ для участі у співбесіді
– КОПІЮ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ
–ТАБЕЛЬ УСПІШНОСТІ ДЛЯ УЧНІВ 2-9 КЛАСІВ ТА СВІДОЦТВО ПРО БАЗОВУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ ДЛЯ УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ
– ПСИХОЛОГО–ПЕДАГОГІЧНУ КАРТКУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ (для дітей, які вступають до 1 класу після ДНЗ).
6. Діти–сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти–інваліди, діти які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС приймаються до школи на пільгових умовах.

ІІІ. Проведення конкурсу.

1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу проводиться у формі співбесіди в присутності батьків або осіб, які їх замінюють.
2. Співбесіда включає виконання спеціальних діагностичних завдань в рамках програм дошкільних навчальних закладів для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу,  поглибленого вивчення 2-х – 3-х іноземних мов.
Співбесіда проходить за такими напрямками:

  • Розвиток слухової пам’яті передбачає, що дитина, прослухавши 6 слів, не пов’язаних одне з одним за змістом, відтворює їх у будь-якому порядку.
  • Достатній розвиток зорової пам’яті передбачає довільне запам’ятовування 9 карток із зображенням предметів не пов’язаних між собою за змістом. Дитина розглядає малюнки, запам’ятовує їх, називає предмети, які запам’ятала.
  • Дрібна моторика, сенсорика, координація рухів – ключові поняття для періоду раннього дошкільного віку  та успішності навчання в школі. Дитина має на чистому аркуші паперу скопіювати фігури, що намальовані на папері за поданим зразком.
  • Рівень візуального мислення. Дитині пред’являються малюнки з фігурами, пов’язаними між собою певною залежністю. Однієї фігури не дістає, а внизу вона дається серед 6 інших фігур. Завдання дитини – встановити закономірність, що зв’язує між собою фігури на малюнку і вказати номер відповідної фігури з пропонованих варіантів.

3. Педагогічна комісія для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1 класу складається з трьох осіб, включаючи практичного психолога.
4. Співбесіда триває до 30 хвилин.
5. Результати конкурсних випробувань оформляються у вигляді протоколів.

IV. Порядок зарахування

1. Діти (учні), які успішно пройшли конкурсний відбір, зараховуються до СШ № 125 м. Києва за рейтинговим списком, наказом директора, що видається на підставі рішення конкурсної комісії.
2. До СШ № 125 подаються такі документи:
– ОСОБИСТА ЗАЯВА,
– КОПІЯ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ,
– МЕДИЧНА КАРТКА ВСТАНОВЛЕНОГО ЗРАЗКА,
– ПСИХОЛОГО–ПЕДАГОГІЧНА КАРТКА РОЗВИТКУ ДИТИНИ (для дітей, які вступають до 1 класу після ДНЗ).
3. Якщо учні, їх батьки або особи, які її замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів після її подання. Проведення додаткових випробувань під час апеляції забороняється.
4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які апеляцію подали, останні можуть звернутися до відповідного органу управління освітою, який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.
5. Учні (вихованці), які за підсумками конкурсу не зараховані до спеціалізованої школи продовжують навчання у закладі, де вони навчалися до участі в конкурсі. Діти, які не пройшли конкурсу для зарахування до 1-го класу спеціалізованої школи, вступають до іншого загальноосвітнього навчального закладу.
6. Діти (учні, вихованці), які зараховані до спеціалізованої школи, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.
7. Учень має право брати участь у конкурсних випробуваннях, що їх проводить декілька навчальних закладів, але для зарахування до визначеного ним навчального закладу вступник повинен надати оригінал документа про освіту (та інші необхідні документи) але не пізніше ніж протягом 5 днів після закінчення конкурсу в цьому закладі.

V. Контроль за проведенням конкурсу.

1. Контроль за проведенням конкурсу здійснюється органами державного управління освітою.

 

Адміністрація школи

Ювілейний рік І. Франка

Ювілейний рік І. Франка
Компьютерные обучающие программы для школьников

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Наші партнери

 Освітня карта Києва

Центр развития личности Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа
Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії
Освітній портал «Педагогічна преса»
Портал освітян України «ПЕДРАДА»
V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Сьома  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Відповідальний
за роботу в школі інспектор Сектору ювенальної превенції
Дніпровського УП, лейтенант поліції

Крупеня
Олексій Вікторович

Телефон для зв'язку:
097-123-51-92