Педагогічна рада «Здоров`язбережувальне навчання» у м. Яготин.
2 квітня 2015 року педагогічному колективу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 125 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови випала нагода провести педагогічну раду на тему «Здоров`язбережувальне навчання» у м. Яготин.
Основні питання педради: як зберігати здоров’я учнів у школі, чинники, які впливають на психічне здоров’я дітей у школі (заступники директора з нвчально-виховної роботи Венцеславська Т.В, Гайдай А.Г.), використання здоров’язберігаючих технологій на уроках географії та в позаурочний час (учитель географії Годзінська Н.В.), комп`ютер і здоров`я: у пошуках балансу (учитель початкових класів Кошель О.А.), здоровий спосіб життя: основи та принципи (учителі початкових класів Миргород М.І., Назаренко М.А., Радкевич О.В.), фактор соціалізації та інститут соціального виховання як один із напрямків здоров`язберігаючого навчання (соціальний працівник школи Крисько М.В.) обговорювалися вчителями. Цьому сприяли і сонячна погода, і комфортні умови, і мальовничі краєвиди, які мали неабиякий вплив, адже проведення педагогічної ради відбувалося під час екскурсійної подорожі до м. Яготин.
Педагогічний колектив мав змогу помилуватись красою української природи, а також завітати до одного з численних музеїв Київщини: Садиби Рєпніних (Картинної галереї) у м. Яготин. Чудовий музей, в якому виставлені картини, малюнки, витвори образотворчого та прикладного мистецтва, ікони, зібрані з різних куточків нашого краю, залишив неабияке враження. Безумовно, представлені експонати є свідками того, що українці завжди будуть шанувати і берегти свою спадщину. Окреме місце в музеї займає найбільша експозиція робіт майстра народного декоративного живопису, представниці «наївного мистецтва» Катерини Василівни Білокур, яка народилася в селі Богданівка теперішнього Яготинського району Київської області саме 115 років тому. Побачивши роботи української художниці-аматорки на Міжнародній виставці в Парижі (1954) Пабло Пікассо висловився: «Якби ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!».
Спогади про цю подорож назавжди залишаться у наших серцях. Щиро дякуємо батьківському комітету за підтримку і таку чудову можливість торкнутися сторінок невигаданої історії українського народу!