Екскурсія учнів 6-Б класу до Національного музею історії України у Другій світовій війні
22 квітня батьківський комітет 6-Б класу організував сімейну екскурсію для учнів класу та їх родин до Національного музею історії України у Другій світовій війні. Це стало вже гарною традицією класу, тому що подібні екскурсії вже проводились до літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини та Національного музеюТараса Шевченка.
Цього разу діти з родинами відвідали три виставки в музеї:
1. «Місто милосердя. Лікарня Мечникова» – експозиція, присвячена 220-річчю Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова, лікарі якої за період війни на Сході України провели тисячі хірургічних операцій та врятували життя багатьом пораненим українським військовослужбовцям, доправленим із фронту.
2. «Наші» – експозиція, присвячена Кіборгам – захисникам Донецького аеропорту.
3. «Український Схід» – виставковий проект, присвячений звитязі та жертовності патріотів України, які наразі на східних теренах нашої держави відстоюють її суверенітет та територіальну цілісність.Розповідаючи про доленосні події, а також про патріотів, чиї імена вже вписані в історію незалежної України, екскурсовод подякувала всім дітям за символічні листівки та малюнки, які підтримують бійців у важкі хвилини.
Розуміючи важливість такої простої, на перший погляд, справи, учні взяли участь у майстер-класі з виготовлення паперових журавликів у техніці оригамі. А також почули розповідь про японську дівчинку, яка боролась з тяжкою хворобою і мріяла виготовити тисячу паперових журавликів, які за традицією мали б виконати її бажання про одужання та мир на всій планеті.
Учні, батьки та вчителі переконані, що збереження пам’яті про загиблих є одним із показників рівня цивілізованості нації. Тож залишали музей з думками про жертовність нашого народу в змаганнях за свободу, про непоборну віру в перемогу і, звичайно, за мир у всьому світі!