ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Гранти

Офіційні сайти

Корисні Веб-ресурси

Управління сім"ї, молоді та спорту

 Центр   моніторингу столичної освіти

Український центр оцінювання   якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Київський палац дітей   та юнацтва

Київський університет мені Бориса Грінченка

Київська міська   психолого-медико-педагогічна консультація

Календар

Июль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Екологічна декада «Буду я природі другом»

З 20 по 31 січня  в початкових класах СШ № 125 відбулась екологічна декада «Буду я природі другом». Мета якої – виховання екологічної культури молодших школярів, гуманного ставлення до природи, усвідомлення дітьми нерозривної єдності світу природи і людини, розширення уявлення учнів про її цінність та багатогранність, бажання цінувати та охороняти красу навколишнього середовища.
Заходи, проведені вчителями, були для учнів цікавими, корисними, змістовними та пізнавальними.0Розпочалась декада квестом, на якому голова ПМК Федорова Т.А. ознайомила всіх присутніх із планом проведення декади в початкових класах. Наприкінці діти колективно виконали пісню «Кольорова планета Земля». У цей день класні керівники провели виховні години «Що для мене чистота», «Чиста країна починається з мене».
21 січня відбулася віртуальна «Подорож планетою Земля», під час якої учні побували в різних її куточках  і зрозуміли, що Земля є спільною домівкою не лише для людей, а й для  рослин і тварин, які перебувають в певних умовах життя та потребують захисту й охорони.
22 січня учні продемонстрували свої знання про світ природи рідного краю у віршах, загадках, прислів’ях та приказках. А ідею збереження природи та любов до неї діти відтворили в своїх малюнках, колажах та стіннівках.
23 січня учні 3-4 класів за власним бажанням написали твори-есе «Моя участь у збереженні довкілля».
24 січня з метою звернути увагу на проблему утилізації відходів та раціонального використання сировини, класні керівники провели пізнавальну годину «Вторинна сировина та її застосування». Також учні мали можливість ознайомитись з проблемами забруднення навколишнього середовища, переглянувши відеофільм «Вплив відходів виробництва на навколишнє середовище».
27 січня в рамках проєкту «Подаруй речам друге життя» відбулась виставка сімейних поробок з вторинної сировини, творче використання того, що могло стати сміттям та псувати навколишнє середовище. Своїми роботами учні довели, що  будь-яка сировина може стати основою для створення предметів інтер`єру.
28 січня учні 3-4 класів підготували подорож-презентацію «Земля – наш дім», яка дала дітям зрозуміти власну відповідальність за охорону довкілля.
29 січня учні учням провели міні-лекції, міні-презентації, міні-проєкти: «Дива природи», «Вода – джерело природи», «Червона книга України».
30 січня учні 3-4 класів провели урок-квест «Екологічний всюдихід».
31 січня  Декада завершилась квестом «Збережемо красу природи разом». Під час якої, учні колективно виконали пісню «Моя планета Земля».
Підсумовуючи зроблене, можна сказати, що діти разом з вчителями та вихователями в доступній та цікавій формі щоденно відкривали для себе неповторність та безмежність навколишнього природного середовища, знайомилися з сутністю сучасних проблем екології планети.
Ми сподіваємось, що кожен з нас, ні сьогодні, ні через багато років не залишиться байдужим до долі нашої планети. Хай квітнуть наші сади, хай сміється веселкою небо, хай чисте повітря п`янить нас ароматом весняних квітів і пташиним дзвінким щебетом.
«Хай буде планета красива й зелена для щастя, добра і для тебе й для мене»!

?????????? ?????????? 03 04 05 06 07 08 09 ?????????? ?????????? ??????????

Комментарии запрещены.

Я МАЮ ПРАВО!

Компьютерные обучающие программы для школьников

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Національна дитяча

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Наші партнери

 Освітня карта Києва

Центр развития личности Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа
Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії
Освітній портал «Педагогічна преса»
Портал освітян України «ПЕДРАДА»
V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Дев'ята  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Відповідальний
за роботу в школі інспектор сектору ювенальної превенції
Дніпровського УП, капітан поліції

Крупеня
Олексій Вікторович

Телефон для зв'язку:
097-123-51-92