ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Гранти

Офіційні сайти

Корисні Веб-ресурси

Управління сім"ї, молоді та спорту

 Центр   моніторингу столичної освіти

Український центр оцінювання   якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Київський палац дітей   та юнацтва

Київський університет мені Бориса Грінченка

Київська міська   психолого-медико-педагогічна консультація

Календар

Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Участь команди “Smart” спеціалізованої школи № 125 в інтелектуальному турнірі “Mr Know All”

У рамках співпраці з Інститутом лінгвістики та психології Київського міжнародного університету, 30 листопада 2017 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №125
м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбувся традиційний інтелектуальний турнір “Mr Know All”.
У цей день школа привітно вітала гостей: викладачів Інституту лінгвістики та психології Київського міжнародного університету на чолі з проректором з питань довузівської підготовки Рудаківською Світланою Вікторівною та команди учасників. У запеклій інтелектуальній грі змагалися: команда “Gryffindor” (СЗШ №195), команда “Tea Time” (НВК №30 «Еконад»), команда “Consensus” (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) та господарі закладу – команда “Smart”.??????????За умовами конкурсу гравці брали участь у 5 конкурсних раундах та продемонстрували високий рівень знань про англомовні країни, вміння художньо перекладати поезію, аудіювати автентичний текст з метою його відтворення в усному мовленні та відображення на постері. Надзвичайно динамічним виявився конкурс капітанів, які вправно впізнавали зображення реалій англомовного світу та продемонстрували знання американських відповідників британських слів.
Команда “Smart” спеціалізованої школи № 125 (капітан команди – учениця 10-А класу Лізенко Ірина) з легкістю виконала всі завдання, демонструючи надзвичайно високий рівень володіння англійською мовою та знань з лінгвокраїнознавства, бездоганне вміння сприймати на слух та детально відтворювати автентичний англомовний текст.
У конкурсі інсценізацій «Нащадки Шекспіра» учням 10-А класу вдалося відтворити історичну епоху та донести до глядачів трагізм п’єси геніального Вільяма Шекспіра. Акторська гра, відмінне володіння англійською мовою, талановитий вокальний і танцювальний супровід не залишили байдужим жодного глядача у залі.
За результатами конкурсу команда СШ № 125 м. Києва “Smart” отримала Гран-прі, команда “Consensus” (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) була нагороджена дипломом за І місце, команди “Gryffindor” (СЗШ №195) та “Tea Time” (НВК №30 «Еконад») посіли ІІ місце.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з Київським міжнародним університетом і дякуємо організаторам за надану учням можливість проявити творчість, продемонструвати знання і таланти.
Адміністрація школи висловлює подяку кураторам команди “Smart”, учителям англійської мови Слєпньовій Олені Петрівні та Примак Євдокії Григорівні, а також учням 10-А класу за підготовку до гри, високий рівень викладання та володіння англійською мовою, артистизм, винахідливість та креативність!!!

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? 001

Комментарии запрещены.

Я МАЮ ПРАВО!

Компьютерные обучающие программы для школьников

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Національна дитяча

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Наші партнери

 Освітня карта Києва

Центр развития личности Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа
Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії
Освітній портал «Педагогічна преса»
Портал освітян України «ПЕДРАДА»
V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Дев'ята  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Відповідальний
за роботу в школі інспектор сектору ювенальної превенції
Дніпровського УП, капітан поліції

Крупеня
Олексій Вікторович

Телефон для зв'язку:
097-123-51-92