ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Гранти

Офіційні сайти

Корисні Веб-ресурси

Управління сім"ї, молоді та спорту

 Центр   моніторингу столичної освіти

Український центр оцінювання   якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Київський палац дітей   та юнацтва

Київський університет мені Бориса Грінченка

Київська міська   психолого-медико-педагогічна консультація

Календар

Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Заходи у СШ № 125, присвячені Дню Європи

Спільні цінності, спільна історія всіх націй континенту, толерантність і взаємоповага – саме ці ідеї є провідними на шляху до об’єднаної Європи. У 2018 році День Європи в Україні відзначався 19 травня.??????????З метою ознайомлення учнів з традиціями, культурою та історією європейських країн у школі було проведено ряд заходів, присвячених Дню Європи. Учні 5-10 класів презентували проекти  «Держави Європейського союзу», казкам європейських авторів була присвячена виставка книжок «Казки народів світу», яка проходила у шкільній бібліотеці.
В рамках роботи над шкільним проектом “English is Easy, English is Fun!” учні 1-х класів гостинно запросили глядачів на свято англійської абетки «The ABC Party». Школярі, які зробили свої перші, досить упевнені кроки на непростому шляху вивчення англійської мови, приємно вразили глядачів знаннями англійської абетки, уміннями розповідати вірші та співати пісні англійською мовою. Світлим та радісним був тематичний урок на тему : “Spring is coming!” у 2-Б класі. Європейському святу Дню Матері був присвячений виступ учнів 3-х класів «Mummy makes me happy», під час якого малюки через виконання англійських пісень, віршів, драматизацій у котрий раз дякували мамам за любов і допомогу, турботу і ласку. Свято стало справжнім подарунком всім жінкам.
СШ №125 вже багато років поспіль співпрацює з університетом КРОК у галузі міжнародного співробітництва. Так, 18 травня учні 8–10 класів долучилися до проведення засідання Англійського клубу університету та мали виняткову нагоду зустрітися з Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні Манодж Кумаром Бхарті щоб розширити свої знання про унікальну та самобутню країну, її історію, колоніальне минуле, досягнення та перспективи співробітництва з Україною.
Цікавим, наповненим позитивними емоціями та враженнями, яскравими барвами видався тиждень, присвячений Дню Європи. Сподіваємось, що настав час і для нашої держави озброївшись цінностями ЄС, зберігаючи свою неповторність, створювати власний життєвий простір для майбутніх поколінь.

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? DSCN9870 DSCN9871 ?????????? ?????????? ??????????

Комментарии запрещены.

Я МАЮ ПРАВО!

Компьютерные обучающие программы для школьников

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Національна дитяча

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Наші партнери

 Освітня карта Києва

Центр развития личности Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа
Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії
Освітній портал «Педагогічна преса»
Портал освітян України «ПЕДРАДА»
V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Дев'ята  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Відповідальний
за роботу в школі інспектор сектору ювенальної превенції
Дніпровського УП, капітан поліції

Крупеня
Олексій Вікторович

Телефон для зв'язку:
097-123-51-92