ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Гранти

Офіційні сайти

Корисні Веб-ресурси

Управління сім"ї, молоді та спорту

 Центр   моніторингу столичної освіти

Український центр оцінювання   якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Київський палац дітей   та юнацтва

Київський університет мені Бориса Грінченка

Київська міська   психолого-медико-педагогічна консультація

Календар

Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Засідання педагогічної ради школи

27 грудня 2018 року педагогічний колектив школи зібрався на засідання педагогічної ради задля підведення підсумків роботи колективу у І семестрі 2018-19 навчального року та обговорення актуального питання, пов’язаного з впровадженням засад Нової української школи у практику викладання англійської мови у початковій школі. Директор школи Тетяна Леонтіївна Посадська у своєму виступі проаналізувала роботу вчителів, досягнення та недоліки за результатами освітньої діяльності закладу на кінець 2018 року та окреслила основні завдання і дала рекомендації щодо подальшої роботи педагогічного колективу.??????????Тема засідання  «Інновації у навчанні іноземної мови учнів початкової школи: виклики та перспективи» є надзвичайно важливою для розуміння подальшої долі навчання профільного предмету у закладі. Так, на засіданні педагогічної ради обговорювались питання особливостей формування іншомовної компетентності, особливості адаптаційного періоду учнів 1-х класів, методики викладання англійської мови та оцінювання навчальних досягнень учнів. Заступник директора з НВР Калько В.О. доповіла присутнім про участь представників кафедри у сесійному засідання науково-практичної конференції «Зміст і технології шкільної освіти, що відбулась 26 грудня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН. Під час проведення зібрання керівник секції доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, доцент, завідувач відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Редько Валерій Григорович та представники ЗЗСО столиці мали можливість обговорити актуальні питання компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов учнів початкової школи, поділитись досвідом та окреслити перспективи впровадження концепції НУШ.

DSC_0021 DSC_0032 DSC_0043На засіданні педагогічної ради своїми думками та досвідом навчання англійської мови у 1-х класах поділилась учитель англійської мови Городілова Т.М. Тетяна Миколаївна з позиції вчителя-практика, який пройшов курс професійної підготовки і впроваджує компетентнісно орієнтоване навчання у 1-х класах, розповіла присутнім про перші результати та проблеми навчання англійської мови учнів 1-х класів. Представники кафедри іноземних мов долучилися до обговорення актуального для закладу питання: як за умов реалій НУШ використовувати інтелектуальний  та професійного потенціал вчителів англійської мови, не втратити спеціалізацію і за рахунок яких ресурсів надавати якісні освітні послуги саме з профільного предмету. Робота колективу під час засідання була продуктивною.

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????

Комментарии запрещены.

Я МАЮ ПРАВО!

Компьютерные обучающие программы для школьников

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Національна дитяча

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Наші партнери

 Освітня карта Києва

Центр развития личности Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа
Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії
Освітній портал «Педагогічна преса»
Портал освітян України «ПЕДРАДА»
V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
Дев'ята  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Відповідальний
за роботу в школі інспектор сектору ювенальної превенції
Дніпровського УП, капітан поліції

Крупеня
Олексій Вікторович

Телефон для зв'язку:
097-123-51-92